niedziela, lipca 29, 2012

dobra zabawa w kolejce też być może być bo dlaczego nie na przykład skoro tak aczkolwiek niekoniecznie ale nie jest to wykluczone z tego prostego powodu że nie niemożliwe bo możliwe jest przecież wszystko a wszystko to jest już jakiś punkt wyjścia dla psa kiełbasahejo heja

wyszedł teraz taki komiks bb3. jam go narysował (jam = ja po staropolsku, nie jam = dżem po staroangielsku, choć właściwie bb3 to taka jam-session jednego autora, więc tak i tak dobrze, ale nie będę już wymazywał, bo html ma dzisiaj zły humor) i dla czytelników maszina wybrałem taką oto planszkę poza pokazanymi na internetach. czyli ekskluziw.

bb3 zamyka trylogię bi bułkową. może pierwszą, a może ostatnią, to nie jest powiedziane jeszcze. ja też 3 razy tu coś wrzuciłem, i też nie wiem czy coś jeszcze wrzucę, dlatego piszę to tak ewentualnie się żegnając, a jeśli i to nie, to chociaż ku pamięci dla tych, co to kiedyś wygrzebią z dysku serwera, na którym to wisiało na internetach i badacze historii maszina będą mieli ubaw po pachy, pod którymi zainstalowali sobie oczy. to akurat z lema stanisława. czyli rześko. czyli coś się dzieje. czyli jest fajnie. czyli jest maszin, czyli jest zabawa.

no diobra.
pozdrawiam wielce.
dzięki i pa.

otoczak.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz