wtorek, lipca 31, 2012

Ewaluacja + Wół

1, wół i kolory- Daniel Gutowski, 2 - Michał Rzecznik, 3 i 4 - Jacek Świdziński;

niedziela, lipca 29, 2012

dobra zabawa w kolejce też być może być bo dlaczego nie na przykład skoro tak aczkolwiek niekoniecznie ale nie jest to wykluczone z tego prostego powodu że nie niemożliwe bo możliwe jest przecież wszystko a wszystko to jest już jakiś punkt wyjścia dla psa kiełbasahejo heja

wyszedł teraz taki komiks bb3. jam go narysował (jam = ja po staropolsku, nie jam = dżem po staroangielsku, choć właściwie bb3 to taka jam-session jednego autora, więc tak i tak dobrze, ale nie będę już wymazywał, bo html ma dzisiaj zły humor) i dla czytelników maszina wybrałem taką oto planszkę poza pokazanymi na internetach. czyli ekskluziw.

bb3 zamyka trylogię bi bułkową. może pierwszą, a może ostatnią, to nie jest powiedziane jeszcze. ja też 3 razy tu coś wrzuciłem, i też nie wiem czy coś jeszcze wrzucę, dlatego piszę to tak ewentualnie się żegnając, a jeśli i to nie, to chociaż ku pamięci dla tych, co to kiedyś wygrzebią z dysku serwera, na którym to wisiało na internetach i badacze historii maszina będą mieli ubaw po pachy, pod którymi zainstalowali sobie oczy. to akurat z lema stanisława. czyli rześko. czyli coś się dzieje. czyli jest fajnie. czyli jest maszin, czyli jest zabawa.

no diobra.
pozdrawiam wielce.
dzięki i pa.

otoczak.

sobota, lipca 28, 2012

Czeka na zabawę dobrą

Mural w klubie 1500 m2 do wynajęcia.

Star Foods


1- Mikołaj Tkacz, 2- Daniel Gutowski, 3 - Maria van Driel, 4 - Michał Rzecznik, 5 i kolory - Mikołaj Tkacz.

piątek, lipca 27, 2012

drunk drivinghello!
Hello Maszin thanx for adding me onto your blog, here is a book i didn't get to show yet. It's called "the ideal circumstances" and shows 9 faces drawn under different circumstances, like : when i'm drunk, with my eyes closed and when i'm under water. And it has 300 pages!! :) and golden letters on the cover :)

wtorek, lipca 24, 2012

Drawing Is Fun! część 1

1 - Maria van Driel, 2 - Michał Rzecznik, 3 - Mikołaj Tkacz, 4 - Daniel Gutowski, 5 - Maria van Driel. 

niedziela, lipca 01, 2012